$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Новини Суспільство

Укрзалізниця за рік «збільшила вдвічі» перевезення пасажирів до країн ЄС

Від початку року «Укрзалізниця» перевезла до країн Європейського союзу удвічі більше пасажирів порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомив керівник компанії Євген Кравцов у Facebook.

Згідно з оприлюдненою інфографікою, за І півріччя цього року до країн ЄС із України залізницею перевезли 187 тисяч пасажирів, тоді як минулого року – 81 тисяча, а з країн Євросоюзу до України – 111 тисяч пасажирів, торік – 47 тисяч.

Кравцов додав, що зокрема, поїзди до Варшави і Перемишля завантажені практично на 90%.

Раніше прикордонники заявили про зростання кількості безвізових поїздок до країн Європейського союзу. Як повідомляла прес-служба Держприкордонслужба, «безвізом» користуються від 9 до 12 тисяч українців за добу. З початку дії «безвізу» і до кінця червня 2018 року в цілому зафіксовано понад 21 мільйон перетинів кордону ЄС громадянами України, додали в прикордонслужбі.

Читайте також: Що дасть Україні подальша «європеїзація»

11 червня 2017 року набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування). Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС, українцям треба мати біометричний паспорт і, якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність.

hosting


ваш коментар:


    $.99* .COM Domain! You be you with us!     Web Hosting $3.95